VTIP: Zajíc: „Ahoj hade, chtěl bych se Ti omluvit… By Adam K. 28 července, 2023 FacebookXPinterestWhatsApp Zajíc: „Ahoj hade, chtěl bych se Ti omluvit, vážně mě moc mrzí, jak jsem se ti smál…“ Had: „Si děláš legraci, viď?“ Zajíc: „Ne, ne, vážně, je mi líto, jak jsem se ti smál, že nemáš nohy.“ Had: „Ok, omluva se přijímá.“ Zajíc: „Fakt? Tak ruku na to!“ FacebookXPinterestWhatsApp Doporučené Zajímavosti Kterou cestu si vyberete? Vaše volba prozradí, kdy se do konce roku na vás konečně usměje štěstí! Zajímavosti Jste hlavní postavou letošního léta? Která znamení zvěrokruhu čeká v létě 2026 neuvěřitelné štěstí a životní obrat! Zajímavosti Tenhle TRIK který mě naučila moje maminka budeš používat pokaždé co půjdeš do obchodu!